Pracujemy w godzinach:  7:30 -17:00

Pistolety zraszające

Pistolet zraszający Pulse 3 52-028 Cellfast

  • wykonany z metalu i wysokiej jakości tworzyw sztucznych
  • posiada pełną, płynną regulację kształtu strumienia w 3 różnych ustawieniach spiralnym, prostym, płaskim
  • system SAFETOUCH™ zapewnia pewny chwyt i wygodę użytkowania, a także zabezpiecza przed przypadkowymi uszkodzeniami
  • uruchomienie zraszania za pomocą przycisku, który daje ponadto możliwość regulacji siły strumienia oraz zablokowania ustalonego strumienia
70,00 zł
Pospiesz się! Dostępne tylko 5 produktów!
W magazynie
Możesz dostać ten produkt na ... jeśli kupisz go teraz Możesz dostać ten produkt w 05.12.2023 ( Wtorek), jeśli kupisz teraz Możesz dostać ten produkt w 06.12.2023 ( Środa), jeśli kupisz teraz
  • Dostępne od zaraz
  • Profesjonalne opakowanie
  • Darmowa dostawa

Szczegóły produktu

Opis

Regulacja przepływu wody

3 USTAWIENIA ZRASZANIA

Zraszacz pistoletowy PULSE 3 IDEAL posiada płynną regulację kształtu strumienia w trzech ustawieniach: prosty, płaski i spiralny. Przycisk znajdujący się na końcu głowicy zraszacza pozwala na jego uruchomienie, blokowanie ustalonego strumienia wody i regulację siły jej przepływu. Dostępne funkcje zraszania pozwalają na dobór odpowiedniego strumienia względem wykonywanej pracy.

Dopasowany do dłoni użytkownika

KONSTRUKCJA ZRASZACZA

Ergonomiczny uchwyt zraszacza pistoletowego PULSE 3 IDEAL został skonstruowany w taki sposób, aby dopasowany był do dłoni każdego użytkownika i zapewniał komfort pracy. Taka konstrukcja pozwala na długotrwałą pracę w ogrodzie bez zmęczenia. Gwarancją odporności produktu na uszkodzenia jest połączenie metalu i wysokiej jakości tworzyw sztucznych.

Technologia SAFETOUCH

OCHRONA URZĄDZENIA

Zraszacz pistoletowy PULSE 3 IDEAL pokryty został antypoślizgowym materiałem SAFETOUCH, który gwarantuje pewny chwyt i wygodę użytkowania, a także zabezpiecza produkt przed przypadkowymi uszkodzeniami.

Produkt uniwersalny

SYSTEM UNI FIT

Dzięki zastosowaniu systemu UNI FIT zraszacz pistoletowy PULSE 3 jest kompatybilnym produktem z innym akcesoriami do nawadniania marki Cellfast, a także innych producentów. Pozwala to tworzyć własne zestawy dopasowane pod indywidualne preferencje i potrzeby.

Więcej informacji

Więcej informacji
SKU13433
ean5907512608937

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz opinię o produkcie: Pistolet zraszający Pulse 3 52-028 Cellfast

Wybierz swoją ocenę